Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Butrint Imerin e qëllojnë me shishe në kokë gjatë performancës në New York

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Butrint Imerin e qëllojnë me shishe në kokë

Këngëtari i njohur Butrint Imeri ka mbajtur një koncert në New York.

Gjatë performancës këngëtari është përballur dhe me një incident. Në rrjetet sociale po qarkullon një video ku shihet këngëtari që është qëlluar me një shishe.

Këngëtari dëgjohet teksa kërkon nga të gjithë pjesëmarrësit në koncert që të ndezin blicat e telefonave, në atë moment një shishe e godet në kokë.

Imeri shihet duke mbajtur kokën pas goditjes, por fatmirësisht nuk ishte asgjë serioze dhe koncerti ka vijuar normalisht.

Ende nuk dihet nëse ky incident ishte aksidental apo i qëllimshëm.

https://youtu.be/-XNecd8AyFc

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese