Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Bora shtatzënë? Romeo "shpërthen" në lot: Jam xhaxha?

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Bora shtatzënë? Romeo "shpërthen" në lot:

Njëjtë si dhe dy vite më parë, pas puthjes në Big Brother Vip 1, ditën e sotme i thamë sërish “Mirëmëngjes” vetëm Donaldit dhe Borës. Ka qenë aktori ai i cili kishte organizuar mbrëmjen e djeshme gjatë premierës së filmit “5 Herë Jo” një super suprizë për partneren e tij të zemrës, Bora Zemanin.

Ai i propozoi asaj për martesë dhe na lejoni të themi që nuk ishte vetëm Bora ajo që u emocionua, por të gjithë.

E pas këtij super propozimi Bora Zemani dhe Donald Veshaj do të jetë të ftuar në “Më lër të flas”, ku do të flasin për të ardhmen e tyre. Në promon e publikuar, Donaldi ka konfirmaur se do të ketë dasmë, ndërsa Romeo “na ka bërë lëmsh” të gjithëve.

Aktori dëgjohet teksa në një moment të videos thotë “Unë jam xhaxha?”, duke ngritur dyshimet për një shtatëzani të mundshme të Borës.

Më pas ata shihen të tre të përlotur, ndërsa Bora i dhuron një përqafim Romeos.

© Credits Top Channel 

https://www.youtube.com/watch?v=17CdcpNTXWI

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese