Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

VIDEO/ Bora Muzhaqi kërkon ndjesë: Na falni për diellin e tepruar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Rinisë dhe Fëmijëve, Bora Muzhaqi sot gjatë Kongresit të Partisë Socialiste ka zhvilluar bashkëbisedim me të rinjtë, ku kanë folur me panele për teknologjinë dhe inovacionin.

Mirëpo ministrja, teksa ka mbyllur fjalimin ka bërë një “gafë”, pasi ka kërkuar falje për diellin e “tepruar”.

“Kështu që unë do ta mbyll me kaq. Falenderoj penalistët dhe ndjesë për diellin e tepruar, por ja keni dalë më së mirë. Të rinjtë sot kanë marrë një mesazh dhe kanë mësuar disa gjëra të reja” u shpreh ajo.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img