Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

VIDEO: Blogerja turke gjen rastësisht në Stamboll Alban Ramosajn, ai interpreton “live” këngën e njohur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari shqiptar Alban Ramosaj ka qenë protagonist rastësor në një prej video-ve që blogerja e njohur turke Ozlem Ozdemir ka shpërndarë në rrjetet sociale.

Ai ishte duke ecur në Stamboll, teksa blogerja e afrohet dhe e pyet.

“Jam nga Shqipëria. Këndoj për ty. Jam këngëtar”, thotë Ramosaj. Teksa blogerja e pyet “Pra ti je i famshëm në Shqipëri”, të cilës këngëtari i përgjigjet me modesti “vetëm pak”.

Ai vijon më tej duke interpretuar “live” këngën e famshme I Will Allëays Love You të Whitney Houston.

Dëgjojeni:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img