Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

VIDEO/ Biden i përhumbur, harron se i dha dorën senatorit, kërkon një takim të dytë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një video po qarkullon në rrjetet sociale, ku tregon presidentin e SHBA, Joe Biden duke pritur për të shtrënuar duart me senatorin amerikan dhe udhëheqësi i shumicës demokratike, Chuck Schumer.

Schumer përgatitet të dalë në konferencë për të folur. Para se ta bëjë këtë, ai shtrëngon duart me Joe Biden dhe më pas me pjesën tjetër që ishin aty, duke përfshirë kryetaren e Dhomës së Përfaqësuesve, Nancy Pelosi.

Mirëpo diçka nuk shkon me Bidenin, i cili me qëndrimin e tij duket se po pret që të shtrëngojë dorën me senatorin, ndërkohë që e kishte takuar vetëm pak sekonda më parë.

Edhe pse e ka takuar, Biden e mban dorën e shtrirë ndërkohë që përpiqet të kuptojë se çka ndodhur.

Kjo nuk është hera e parë që Biden ka sjellje të “çuditshme”, pak muaj më parë qarkullonte një video ku u jepte dorën “miqve” imagjinarë.

 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img