Hapësire reklamuese

Social Bomb

VIDEO/ Berberi fierak që qethi Edi Ramën: I pagoi lekët, por e teproi me bakshishin

Shkruar nga Newsbomb

Fabiani, berberi fierak që qethi Edi Ramën këtë verë, ka treguar në një emision televiziv se kryeministri i ka paguar paratë si çdo klient tjetër, por e ka tepruar me bakshishin.

"Një pagesë u bë, por me (bakshishin) e teproi pak", u shpreh Fabiani në emisionin "Zgjohu" në MCN.

I riu që "bëri skulpturë" me kokën e tij, siç e quajti Edi Rama kur e publikoi në llogaritë e veta në rrjetet sociale, tha se qethja e kryeministrit i ka shtuar punën. Njerëzit shkojnë në sallonin e tij dhe i kërkojnë t'i qethi njëlloj si ai.

[caption id="attachment_736498" align="alignnone" width="1128"] Fotografia qe publikoi Edi Rama ne Instagram, teksa Fabiani e qethte[/caption]

"Një person diku te 65-70 vjeç më tha o çuni ti je berberi i Ramës, më tha mua. Po, i thashë. Ore do më qethësh pak si ai, më tha mua", tregoi Fabiani. Por për më tepër, ndiqni videon e mëposhtme teksa berberi e rrëfen vetë qethen e Ramës dhe ndodhin me qytetarin.

@borashahini15Fieraku që kishte koken e Edi Ramës në dorë ?♬ original sound - Bora Shahini

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese