Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E enjte, 27 Janar, 2022

VIDEO/ Beniada flet për operacionin plastik të Beatrixit: Nuk ja kanë bërë mirë të shkretës…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Banorët e Big Brother Vip kanë folur së fundmi për operacionet plasitike.

Beniada është shprehur për operacionin plastik të Beatrixit në gjoks se nuk ia kanë bërë aspak mirë dhe se edhe ajo vetë ndihet në siklet për këtë gjë.

Fjalët e Beniadës e ka mbështetur edhe Antonela, e cila është shprehur se ka shumë hapsirë mes gjoksit.

Pjesë nga biseda:

Beniada: Nuk ja kanë bërë mirë të shkretës. E ka siklet unë e shikoj, kur e ka fustanin e hapur. Mendoj se i ka bërë këtu në Shqipëri.

Antonela: Ka shumë hapësirë nga këtu në mes.

Beniada: Nuk ia kanë bërë mirë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img