Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
65 %
2.1kmh
20 %
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
28 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

VIDEO/ Basha filmohet teksa ka dalë për shopping në dyqanet e Berlinit

Lajme të ngjashëm

Ish-kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, si duket ndodhet jashtë Shqipërisë.

Ai së fundmi është filmuar në Berlin duke dalë nga një qendër tregtare.

I shoqëruar nga një grua e cila nuk shihet qartë nga video se kush është, Basha shihet teksa vesh pallton dhe del nga dyqani ku ishte futur për të bërë blerje.

 

Më shumë