Hapësire reklamuese

Politikë

VIDEO/ Basha filmohet teksa ka dalë për shopping në dyqanet e Berlinit

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Basha filmohet teksa ka dalë për shopping në dyqanet e

Ish-kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, si duket ndodhet jashtë Shqipërisë.

Ai së fundmi është filmuar në Berlin duke dalë nga një qendër tregtare.

I shoqëruar nga një grua e cila nuk shihet qartë nga video se kush është, Basha shihet teksa vesh pallton dhe del nga dyqani ku ishte futur për të bërë blerje.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese