Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Bardhi "dorëzohet" para Sarës: Nuk jam puthur asnjëherë kështu

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Bardhi "dorëzohet" para Sarës: Nuk jam puthur
Sara dhe Bardhi çdo ditë dhe më tepër po shijojnë lidhjen e tyre brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Ndonëse, shumë nga jashtë i shohin me një tjetër sy, njejtë si dhe disa prej atyre brenda në shtëpi, duke mos besuar vërtet atë çfarë ata janë duke ndjerë, dy banorët po tregojnë krejt të kundërtën. Së fundmi, ata kanë kaluar më shumë kohë me njëri-tjetrin. Pas momenteve në pishinë, Bardhi dhe Sara shkuan në shtrat ku as aty nuk ndalën puthjet. Në një moment këngëtari dëgjohet teksa i thotë modeles: “Se di, nuk isha puthur ndonjëherë kështu kurrë”, duke e shpjeguar më së miri kështu dhe atë çfarë ai po ndjen për Sarën. © Credits instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese