Tirana
clear sky
16.3 ° C
16.3 °
16.3 °
82 %
3.1kmh
10 %
Mër
24 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
20 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

VIDEO/ Audi përmbyset në mes të autostradës, trafik i rënduar në aksin Tiranë-Durrës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Nga pamjet dhe informacionet e ardhura pranë redaksisë së newsbomb.al, mësohet se mjeti tip Audi A8, është përplasur me bordurën anësore dhe më pas është përmbysur.

Menjëherë në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia, ndërkohë si pasojë e aksidentit janë krijuar radhë të gjata trafiku.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img