Tirana
scattered clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
40 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

VIDEO/ Atmosfera elektrizuese në dasmën e djalit të Berishës, Shkëlzeni ngrihet në krahë nga dasmorët, me plis në kokë tund shaminë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Atmosfera në dasmën e Shkëlzen Berishës dhe Armina Mevlanit kapi majat dhe ishin vetë çifti ata të cilët ngritën në këmbë të gjithë të ftuarit.

Pas valles së Tropojës, të cilën Armina e “qau” ishte rradha e Shkëlzenit. Newsbomb.al ka arritur të sigurojë videon brenda dasmës madhështore ku djali i ish-kryeministrit shihet teksa me plis në kokë tund shaminë.

Ashtu si ndodh në çdo dasmë shqiptare që dhëndri ngrihet në krahë nga dasmorët, as Shkëlzeni nuk ka shpëtuar.

Ndërkohë, një momoment tepër i bukur gjatë mbrëmjes së djeshme ishte dhe napoloni që Liri Berisha kërceu me djalin dhe nusen.

 

 

Më shumë
spot_img
spot_img