Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ As 24 orë në shtëpi, nisin flirtimet e para në Big Brother Vip

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ As 24 orë në shtëpi, nisin flirtimet e para në Big
Ndonëse nuk jan mbushur ende 24 orë nga hyrja e tyre në shtëpinë e “Vëllait të Madh”, njëri prej banorëve ka “përveshur mëngët” dhe ka filluar nga ngacmimet. Si duket biondja seksi, Heidi Baci, “eletrizoi”, moderatorin Kosovar, Meriton Mjekiqin. Ky i fundit ka nisur filtrimet duke i dhënë kështu disa “sinjale” Heidit për t’i treguar se ai është aty dhe ka filluar ta pëlqejë atë. Gazetari ka “përdorur” pak dhe aktorin, Jul Deda, për t’i transmetuar bukuroshes shqiptare, e cila më herët ka qenë pjesë e “Grande Fratello”, interesin e tij. Juli: Shi ça të gjujtme i bën, duke i fol për mua, e shifni apo jo, gjuan këtë nëpërmjet meje. Meritoni: Po jo more, unë po i them po të ishte 28 vjeç. Juli: Po unë i thashë shih andej nga Lisi se mosha atij i pëlqejnë kësaj. © Credits top-channel.tv

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese