Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

VIDEO/ Arjola dhe Monika “çmendin”publikun, kërcim sensual në vaskë, aktorja lag me shampanjë Lubonjën

spot_img

Lajme të ngjashëm

“Vëllai i madh” mbrëmjen e djeshme kishte rezervuar një ambient luksi për banorët e shtëpisë.

Një suitë relaksuese, ku banorët të ndarë në çifte do të mund të shijojnë për 24 orë gjithçka.

Të parat që shkuan ishin Arjola dhe Monika, të cilat nuk kanë nguruar të dhurojnë dhe shfaqje për publikun duke shijuar çdo moment aty brenda.

Teksa mbushën me ujë vaskën që ndodhet në suitë dhe ndezën qirinjtë, vajzat kërkuan edhe muzikën e duhur që të zhvisheshin dhe të hynin në vaskë.

Arjola dhe Monika performuan në mënyrë shumë “hot”. Gjatë performancës së tyre nuk mungoi as shpampanja të cilën Arjola ja hodhi mikes së saj dhe as kërcimi sensual i Monikës.

Më shumë


spot_img

spot_img