Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

VIDEO/ Anxhela Peristeri shkëlqen në Eurovision, ja si ta votoni

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Anxhela Peristeri performoi e 11–ta në “Eurovision”, e cila me këngën e saj “Karma” elektrizoi skenën në Roterdam të Holandës.

Përfaqësuesja e Shqipërisë këndoi në gjuhën shqipe këngën “Karma” dhe tashmë pritet të dalin rezultatet e votimeve përfundimtare.

Të gjithë shqiptarët në mbarë botën kanë të drejtën për të votuar në numrin 11, duke mesazh nga shtetet e listuara më poshtë, në numrat përkatës.

188423381 500698840974296 1519595715331007775 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img