Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E mërkurë, 5 Maj, 2021
spot_img

VIDEO amatore: Ky është momenti i vrasjes në Elbasan, qytetarët e TERRORIZUAR s’dinë ku të fshihen

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ky është momenti kur Arbër Paplekaj qëlloi me armë zjarri në mes të qytetit të Elbasanit, dy ditë më parë ku mbeti i vrarë Pjerin Xhuvani dhe u plagosën katër të tjerë.

Video amatore është filmuar nga disa kalimtarë me makinë, të cilët duken të terrorizuar dhe mundohen t’i fshihen plumbave, teksa në sfond dëgjohen të shtenat me armë.

Konflikti në Elbasan nisi pasi pjesëtarët e grupit që Partia Demokratike i quan “struktura e mbrojtjes së votës”, ndaloi dhe tentoi të kontrollonte me forcë në makinë ku dyshonin se ishte një mbështetës i PS-së që merrej me blerje votash.

Kujdes pamje shqetësuese:

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img