Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

VIDEO AKSIDENTI/ Shoferi “kamikaz” bën parakalimin e gabuar, humb kontrollin e mjetit dhe përfundon në kanal, SHPËTON për mrekulli një cift pleqsh

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

592ab3d9514b207aa047aa6a97a53611

Ky cift bashkëshortësh në moshë duhet të falenderojnë zotin që u tregua kaq zemërgjerë me jetën e tyre pas këtij aksidenti tragjik në hyrje të Peqinit ditën e djeshme.

Video e publikuar nga Harta Digitale e Aksidenteve Rrugore tregon dinamikën e një aksidenti që do të kishte pasoja tragjike, por për fat, nuk ka pasur vdekje.

Shoferi “kamikaz” ka bërë një parakalim ndaj dy makinave, një fiati dhe një kamioni në korsinë e gabuar, e kur një makinë I vjen përballë, ka humbur kontrollin e mjetit, ka devijuar për disa sekonda në rrugë dhe ka rënë përmbys direkte në kanal. Gjithcka ka ndodhur për 7 deri në 10 sekonda, ndërkohë që një cift pleqsh që ishin në anë të rrugës, kanë shpëtuar për qime.

Është nga ato raste ku duhet falenderuar zoti. Për më tepër, ndiqni videon që tregon dinamikën e aksidetit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img