Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

VIDEO/ Aksidenti i frikshëm në Pogradec, makina “ngre në ajër” 30-vjeçarin

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ndodhi më 11 dhjetor, rreth orës 18:50, në lagjen nr. 1, Pogradec në zonën e ish Rodeo-s.

Shtetasi A. K., duke drejtuar automjetin tip “Benz”, aksidentoi shtetasin A. V., rreth 30 vjeç, banues në Pogradec, i cili menjëherë u dërgua në spital për shkak të plagëve të marra.

Ndërkohë, ditën e sotme kanë dalë pamjet e aksidentit ku shoferi shihet teksa ka përplasur 30 vjeçarin dhe menjëherë është larguar nga vendi i ngjarjes.

“Më datë 11.12.2022, rreth orës 18:50, në lagjen nr. 1, Pogradec, shtetasi A. K., duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka aksidentuar biçiklistin A. V., rreth 30 vjeç, banues në Pogradec, i cili aktualisht ndodhet në spitalin e Pogradecit nën kujdesin e mjekëve. Me drejtuesin e automjetit po kryen veprimet e mëtejshme procedurale. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit”, thuhej në njoftimin e policisë.

 

Më shumë