Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

VIDEO/ Aksident në Prrenjas, përplasen dy makina, policia në vendngjarje

Lajme të ngjashëm

Një aksident është shënuar ditën e sotme në Prrenjas.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy makina. Siç shihet në videon e mëposhtme një makinë është dëmtuar rëndë.

Raportohet se nga aksidenti ka vetëm dëme materiale. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për rrethanat e plota të këtij aksidenti.

 


Më shumë