Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

VIDEO/ Aksident masiv në Sukth, makinat bëhen “copë”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident tjetër është shënuar pasditen e sotme në Sukth.

Bëhet me dije se aksidenti është shënuar vetëm pak momente më parë dhe se janë përfshirë 4 ose 5 makina.

Nuk dihet ende nëse ka të lënduar nga ky aksident, ndërsa pritet që në vendngjarje të mbërrijë edhe ambulanca.

Nga aksidenti është krijuar dhe trafik I rënduar. Policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img