Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ “A ke qejf të përfundosh në spital”, tensione në koncertin e Noizyt, reperi i drejtohet të riut: Po ke b*le hajde këtu...

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ “A ke qejf të përfundosh në spital”, tensione

Një incident aspak i këndshëm ka ndodhur në një nga koncertet e reperit Noizy. Në një video të publikuar në rrjet shihet teksa reperi i tensionuar kërcënon në mes të club-it qytetarin i cili kishte shkuar të ndiqte përformancën e tij.

Si duket shkak është bërë një emër që i riu kishte shkruajtur në telefonin e tij, emër i cili nuk i ka pëlqyer aspak Noizyt dhe duke marrë parasysh reagimin e reperit e sigurt që do ketë qenë emëri i ndonjë prej rivalëve të tij.

"A ke qejf me përfundu në spital?, dëgjohet teksa i thotë Noizyt të riut që i kishte hedhur telefonin në skenë.

“Është dhe njëri këtu me telefon nëse ka qejf të përfundojë në spital. Çoje edhe njëherë telefonin nëse ke b*th. Hajde kush ka b*le. Kush është ai që e nxori telefonin me një emër. A ke qejf të përfundosh në spital? Hajde këtu hajde, a ke qejf të prfundosh në spital?”, shton Noizy.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese