Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ A do t’i ftojë në dasëm Arbrin dhe Zhaklinën pas debateve të ashpra, ja si përgjigjet Kiara

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ A do t’i ftojë në dasëm Arbrin dhe Zhaklinën

Ndonëse prej ditësh ka lënë shtëpinë e Big Brother Vip, shqiptarët sy dhe veshë janë nga Kiara Tito. Moderatorja vijon të jetë në qendër të vëmendjes dhe sigurisht dhe të mediave.

Së fundmi ajo ka dhënë një intervistë për rubrikën “Mos i bjer me top” në emisionin “E Diell”

E pyetur në lidhje me debatet e fundit që pati gjatë spektaklit me opinionistët e “Big Brother VIP”, Zhaklin Lekatari dhe Arbër Hajdari, dhe nëse do i ftonte në dasmën e saj me Luizin, Kiara tha se do i ftojë të gjithë dhe padyshim opinionistet do jenë ndër të ftuarit.

“Unë thashë do i ftoj të gjithë në dasëm kështu që…”, tha Kiara, ndërkohë për të gjithë që mund ta kenë harruar, Kiara mbrëmjen që la shtëpinë e big Brotehr Vip mori dhe suprizën më të madhe nga dashuria e saj, Luizi. Këngëtari i propozoi asaj për martesë e sigurisht që përgjigjja ishte “Po”.

https://www.youtube.com/watch?v=kKFMm7n0BmU

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese