Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E enjte, 27 Janar, 2022

VIDEO/ 28 NËNTORI bashkon Ramën dhe Metën në Vlorë, kryeministri dhe Presidenti marrin pjesë në ceremoninë e ngritjes së Flamurit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Festa e 28 Nëntorit, ngritjes së Flamurit dhe shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë, ka bërë bashkë në Vlorë Presidentin Ilir Meta dhe Kryeministrin Edi Rama.

Meta dhe Rama kanë marrë pjesë në ceremoninë e ngritjes së Flamurit në Vlorë, të shoqëruar edhe nga kryebashkiaku Dritan Leli dhe Kryetarja e Parlamentit, Lindita Nikolla.

Kryeministri dhe Presidenti kanë vendosur kurora me lule te Monumenti i Pavarësisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img