Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

VIDEO +18/ Ish-konkurentja e “Për’puthen” nuk përmbahet, heq reçipetat në mes të rrugës pas fitores së Romës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Fitorja e Romës mbrëmjen e djeshme përveç përqafimeve dhe festimeve të çmendura të tifozëve ka sjellë edhe zhveshje në rrugët e qytetit italian.

Ish-konkurrentja e “Përputhen +40”, Lindita Bimi, ka zgjedhur mënyrën e saj për të festuar fitoren e italianëve. Pas triumfit të verdhekuqve mbrëmjen e djeshme në Ligën e Konferencës ndaj Fejnordit, Lindita ka hequr reçiptetat live, teksa ishte duke festuar me tifozët italianë në rrugët e Romës.

albsig

spring

Kjo video është dukë bërë namin në rrjet dhe vlen të theksohet që Lindita është mjaft e guximshme dhe bën gjithçka për të qenë në qendër të vëmendjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img