Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

VIDEO/ “100 euro po deshe s*ks me mua”, Gazetari shqiptar maskohet si femër dhe provokon të moshuarit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari kosovar Gani Gërmia në emisionin e tij ka trajtuar temën kundër luftës së pedofilisë dhe prostitucionit.

Për të treguar haptazi problemet që ka shoqëria ai është veshur si femër dhe ka “peshkuar” të moshuarit me të cilët ka bërë edhe pazare për të kryer marrëdhënie seksuale në këmbim të parave.

Gazetari i maskuar si femër ka zgjedhur që “lojën”e tij t bëjë në vendin e  quajtur ‘Te trekëndëshi’, i cili është vend ku vajzat shesin trupin e tyre.

Visar Dërmaku, i njohur me emrin e tij artistik Gani Gërmia, ka bërë një ‘kamerë të fshehtë’ duke u veshur si femër për të provokuar kryesisht të moshuarit.

Në video Gani Gërmia shihet teksa takon burrat e moshuar, të cilëve fillimisht u kërkon 100 euro në këmbim të seksit, por të moshuarve ky çmim u duket shumë i lartë, dhe kërkojnë më lirë, teksa thotë se të tjerat shkojnë me 10 euro.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img