Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Viçi del në mes të autostradës Tiranë-Durrës dhe përplaset me makinën (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në autostradën Tiranë-Durrës.

Bëhet me dijen se një makinë ka qenë duke udhetuar kur para i ka dalë një viç duke shkaktuar edhe aksident.

Siç shihet edhe në foton më poshtë makina ka marrë dëmtime të mëdha, ndërsa nuk dihet nëse ka të lënduar.

Si pasojë e aksidentit nëë autostradë është krijuar një trafik i madh.

Foto nga aksidenti

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img