Tirana
few clouds
10.3 ° C
10.3 °
10.3 °
66 %
2kmh
20 %
Enj
19 °
Pre
20 °
Sht
17 °
Die
21 °
Hën
22 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Vëzhguesi i LSI në Fier shfaq shenja të Covid, pas testit të shpejtë rezulton pozitiv, frikë në KZAZ

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një vëzhgues i LSI ka rezultuar pozitiv me Covid-19 në KZAZ numër 59 në qytetin e Fierit, duke shkaktuar kështu edhe panik tek personat e tjerë që ndodhen aty.

Bëhet me dije se është Kledjus Ahmeti, i cili ka shfaqur simptoma, dhe pasi ka kryer testin e shpejtë, ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Vijon…

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img