Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Vezë mbi Kryeministrinë, protestuesit qëllojnë mbi godinën ku mungon Rama

spot_img

Lajme të ngjashëm

Edi Rama është duke folur në Ministrinë e Mirëqënies Sociale dhe Rinisë për Ditën e Rinisë, ndërkohë që protestuesit e Partisë Demokratike po zhvillojnë protestën para zyrës së tij.

Ai mungon aty, por ata kanë qëlluar me vezë godinën dhe kjo është fotoja që provon planin që ata kishin, duke marrë me vete edhe pitet me vezë.

Protestuesit e PD-së duket se kanë marrë frymëzim nga studentët e universiteteve publike, të cilët e qëlluan Ramën me vezë gjatë një aktiviteti që ai organizonte te Fakulteti i Shkencave Sociale me biznesin.

Më shumë

spot_img