Vezë mbi Kryeministrinë, protestuesit qëllojnë mbi godinën ku mungon Rama

Publikuar tek: politike, më 12:58 08-12-2015 Vezë mbi Kryeministrinë, protestuesit qëllojnë mbi godinën ku mungon Rama

Edi Rama është duke folur në Ministrinë e Mirëqënies Sociale dhe Rinisë për Ditën e Rinisë, ndërkohë që protestuesit e Partisë Demokratike po zhvillojnë protestën para zyrës së tij.

Ai mungon aty, por ata kanë qëlluar me vezë godinën dhe kjo është fotoja që provon planin që ata kishin, duke marrë me vete edhe pitet me vezë.

Protestuesit e PD-së duket se kanë marrë frymëzim nga studentët e universiteteve publike, të cilët e qëlluan Ramën me vezë gjatë një aktiviteti që ai organizonte te Fakulteti i Shkencave Sociale me biznesin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011597156524658
array(1) { ["section"]=> string(78) "veze-mbi-kryeministrine-protestuesit-qellojne-mbi-godinen-ku-mungon-rama-27232" }