Vetura përplaset frikshëm me kamionin, shpëton mrekullisht shoferi në Elbasan (Foto nga vendngjarja)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:54 13-07-2020 Vetura përplaset frikshëm me kamionin, shpëton mrekullisht shoferi në Elbasan (Foto nga vendngjarja) Foto nga aksidenti

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Elbasan-Peqin.

Bëhet me dije se një kamion është përplasur me një automjet. Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Sakaq, policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Screenshot_20.pngScreenshot_18.pngScreenshot_19.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010211229324341
array(1) { ["section"]=> string(104) "vetura-perplaset-frikshem-me-kamionin-shpeton-mrekullisht-shoferi-ne-elbasan-foto-nga-vendngjarja-213735" }