Tirana
light rain
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
9 °
Mar
6 °
E premte, 27 Janar, 2023

Vettingu për prokuroren e Apelit në Tiranë, KPK merr vendimin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka marrë vendimin për prokuroren e Prokurorisë së Apelit të Tiranës, Fatjona Memçaj.

Në një deklaratë publike, trupi gjykues i përbërë nga Alma Faskaj, Roland Ilia dhe Firdes Shuli, kanë lajmëruar se prokuroja e ka kaluar me sukses procesin e Vettingut, duke e lënë këtë të fundit të vazhdojë detyrën e saj si prokurore pranë Prokurorisë së Apelit në Tiranë.

Fatjona Memçaj ka deklaruar në ILDKPI një apartament banimi 96 m me vlerë 27.800 dollarë, një makinë ‘Vespa’ dhe disa llogari bankare.

Më shumë


spot_img
spot_img