Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Vetting-u i politikanëve, Gazment Bardhi nxjerr videon me përgjigjet e qytetarëve: Ata duan një politikë të pastër!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka publikuar mbrëmjen e sotme në Facebook” një video-mesazh, lidhur me vettingu-n e politikanëve, të propozuar nga PD.

Ai ka publikuar deklaratat e qytetarëve, të cilët pyeten nëse duhet bërë vettingu i politikanëve dhe që të gjithë shprehen për “po”, madje sipas tyre, vettingu duhet të nisë pikërisht nga politika.

“Politikanët duhet të jenë të parët që kalojnë vettingun”, thotë një qytetare.

“Qytetarët duan një politikë të pastër. Qytetarët duan vettingun e politikanëve”, shkruan Bardhi në Facebook.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img