Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

Vetëvritet një efektiv policie, shkak dyshohet depresioni

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 52-vjeçar, efektiv policie ka vrarë veten pasditen e së martës ndërsa ndodhej me shërbim në pikën e bllokimit të automjeteve në Dragot të rrethit të Tepelenës.

Sipas Policisë së Gjirokastrës, polici ishte efektiv i komisariatit të Përmetit dhe në kushtet e depresionit ka përdorur armën e shërbimit. Kolegët e tij e kanë gjetur të pajetë në vendin e shërbimit.

Më shumë


spot_img
spot_img