Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vetëvritet modelja e njohur 25-vjeçare, Ardian Bujupi publikon fjalët prekëse: Ishte një ëngjëll

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9229152817ff9e6462c312c46c6a3fc7

Modelja e njohur gjermane, Kasia Lenhardt, ka kryer vetëvrasje në moshën 25-vjeçare.

Kasia Lenhardt e cila njihet për lidhjen me futbollistin e Bayern, Jerome Boeateng, është gjetur pa jetë në apartamentin e saj në Berlin.

Këngëtari i njohur Ardian Bujupi ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku ka treguar se kishte edhe një shoqëri me modelen e njohur.

Atij i duket e pabesueshme vdekja e 25-vjeçares në mënyrë krejt të papritur.

”Nuk mund ta besoj, por më duhet ta përballoj! Kasia ka ndërruar jetë duke kryer vetëvrasje, ndërsa kemi qenë duke folur këto ditë për projektin e ri që donim të bënim bashkë. Ajo ishte plot me energji dhe vetëbesim. Kjo ka ndodhur nga njerëzit që të gjykojnë dhe bullizojnë në çdo moment. Diçka duhet të ndryshojë! Vdekja e saj duhet të jetë një mësim për të gjithë, si vdekja e Princeshë Dianas!! Pusho në paqe ëngjëll!” shkruan Bujupi.

bujupiweg.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img