Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Vetëvrasje në tentativë, i vë flakën vetes përpara konsullatës turke

spot_img

Lajme të ngjashëm

bd44bbf72400c19fcb7abbf3bdef7aef

Një burrë i ka vënë flakën vetes gjatë ditës së sotme përpara konsullatës turke në Roterdam  të Holandës.

Ai është transportuar  menjëherë në spital.

Sipas policisë holandeze personit nuk i njihen gjeneralitetet dhe kombësia.

Ata ndërkohë po hetojnë mbi rastin e vetëvrasjes në tentativë. Shkaqet e këtij veprimi janë ende të panjohura.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img