Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Vetëvendosja garon në zgjedhjet e 25 prillit, nesër prezanton kandidatët e parë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

89b648368e9df53e328af04634dcce52

Lëvizja Vetëvendosje në Tiranë ka konfirmuar se do të marrë pjesë në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit.  

Gjithçka është konfirmuar nga faqja zyrtare e partisë LVV në “Facebook”, e cila zbulon se nesër, më 21 janar do të prezantojë përpara mediave dhe qytetarëve dy kandidatët që do garojnë në 2 zona elektorale.

Statusi i plotë:

Konferencë për media për prezantimin e dy kandidatëve nga zgjedhësit në dy zona zgjedhore të Shqipërisë.

Ditën e enjte më 21 janar 2021, në ora 13:00, Lëvizja VETËVENDOSJE! Qendra në Shqipëri do të mbajë konferencë për media ku do të prezantohen dy kandidatët e parë nga zgjedhësit në dy zona zgjedhore të vendit për zgjedhjet e 25 prillit. Kjo konferencë do të organizohet në zyrën e LVV Shqipëri, në adresën: Rruga “Hoxha Tahsim”, nr 105, kati 2, Tiranë.

Ftojmë mediat dhe gazetarët që ta ndjekin.

Tiranë, 20 janar 2021

Lëvizja VETËVENDOSJE!

Qendra në Shqipëri

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img