Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Vetëvaret në banesën e tij në Fier, 31-vjeçari gjendet nga familjarët e tij

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 31-vjeçar është gjetur nga familjarët e tij i vetëvarur  me litar në depon e banesës së tij në fshatin Cakran të Fierit. Shtetasi K.M., i cili ka humbur jetën, sipas veprimet hetimore të policisë ka shfaqur më parë shqetësime mendore.

“Më datën 09.03.2016, në fshatin Cakran, Fier, është gjetur nga familjarët i vetëvarur  me litar në depon e banesës së tij shtetasi: K.M, 31 vjeç, banues në fshatin Cakran, Fier.

Nga veprimet hetimore të kryera rezultoi se nuk ka patur shënja dhune dhe se ky shtetas kishte shfaqur shqetësime mendore kohët e fundit. 

Materialet proceduriale do t’i dërgohen Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Fier për vlersim”, bënë me dijë policia. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img