Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Vetëvaret në banesë një burrë në Maliq (Dyshimet e para)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 80-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij në fshatin Vloçisht të Maliqit.

Burime për mediat raportojnë se viktima vuante nga depresioni, dhe kjo e ka çuar atë të ndërmarrë aktin ekstrem.

Sipas informacioneve nga policia shtetasi me inicialet H.Ll i përket moshës 80-vjeç. Autoritetet po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

spot_img
spot_img