Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vetëvaret 61-vjeçari në Vlorë, gjendet i pajetë në banesën e tij

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1723c4437e3caebd78b04a648ee5fb67

Një 61-vjeçar në Vlorë i ka dhënë fund jetës pasditen e sotme duke u vetëvarur brenda në banesë.

Sipas informacioneve për mediat, 61-vjeçari jetonte në lagjen “28 Nëntori” në Vlorë.

Akoma nuk dihet shkaqet e ndërmarrjes së një veprimi të tillë. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img