Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vetëplagoset me thikë 29-vjeçari në Durrës, niset me urgjencë në spital (DETAJE)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person është vetëplagosur me thikë në një lokal në Durrës. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen nr. 13 në qytetin bregdetar.

Policia bën me dije se shtetasi me iniciale L. R., 29 vjeç, banues në Durrës, është plagosur në lokalin ku po punonte.

I riu është dërguar menjëherë në Spitalin Rajonal të Durrësit për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Informacioni paraprak:

Më datë 11.06.2021, rreth orës 17:30, në lagjen nr. 13, Durrës, në ambientet e lokalit ku punonte dyshohet se është vetëplagosur me mjet prerës (thikë), shtetasi L. R., 29 vjeç, banues në Durrës, i cili pas ndërhyrjes së Policisë është transportuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e plotë të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img