Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
58 %
0.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
29 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Vetëplagoset me armë zjarri në banesën e tij 90-vjeçari në Tropojë

spot_img

Lajme të ngjashëm

a9f7df3a66a3751c05c100fd4f01fde6

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Tropoja ku një i moshuar është vetëplagosur me armë zjarri.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Bujan, dhe i plagosuri është 90 vjeçari, A.M.

Pas ngjarjes që ndodhi në bodrumin e shtëpisë së tij, 90 vjeçari është transportuar në spitalin e Gjakovës për mjekim të specializuar.

Më shumë

spot_img