Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
43 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Vetëplagoset me armë zjarri 87 vjeçari në Tropojë, niset me urgjencë drejt spitalit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 87 vjeçar është plagosur me armë zjarri tip pistoletë mbrëmjen e sotme në fshatin Llugaj të Tropojës.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rretjh orës 19:40, ndërkohë që i moshuari A.M është nisur me urgjencë drejt spitalit të Tropojës, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

“Sot, rreth orës 19:40, në fshatin Lllugaj, dyshohet se është vetëplagosur me armë zjarri, tip pistoletë, shtetasi A. M., 87 vjeç, i cili është transportuar për mjekim në spitalin e Tropojës.

Në vendin e ngjarjes, shërbimet e Policisë, gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e provës materiale armën e zjarrit, me të cilën dyshohet se është vetëplagosur 87-vjeçari.

Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tropojë, vijon punën për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Më shumë

spot_img
spot_img