Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
46 %
1.5kmh
0 %
Mër
8 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Vetëplagoset me armë gjahu i moshuari në Pogradec, në gjendje kritike

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 78-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri ditën e sotme në Pogradec.

Sipas policisë, dyshohet se i moshuari është vetëplagosur me armën e gjahut në garazhin e shtëpisë. Ai është dërguar me urgjencë në spitalin e qytetit, në gjendje kritike.

Njoftimi i policisë Pogradec:

Më datë 29.05.2022, rreth orës 14:30, jemi njoftuar se në lagjen nr. 1, Pogradec, në garazhin e banesës së tij, dyshohet se është vetëplagosur me armë gjahu shtetasi P. G., rreth 78 vjeç, i cili u transportua për mjekim në Spitalin e Pogradecit dhe aktualisht ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Në cilësinë e provës materiale iu gjet e sekuestrua arma e gjahut.

Grupi hetimor po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

Më shumë


spot_img

spot_img