Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

‘Vetëm serbët e ndalojnë Shqipërinë e Madhe’, Rama i përgjigjet ministrit serb: Shfaqe e dëshpëruar e të menduarit të mjerë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4947b06e4de75f331019955f58909b9f

Kryeministri Rama i është përgjigjur ashpër ministrit të Mbrojtjes të Serbisë, i cili dje u shpreh për mediat atje se vetëm serbët mund ta ndalojnë Shqipërinë e Madhe.

Për këtë, Rama i kërkon “llogari” Presidentit Vuçiç, ndërsa e cilëson deklaratën si “shfaqe të dëshpëruar e të menduarit të mjerë që duhet dënuar.”

“Aleksandër Vuçiç, është kjo e vërtetë apo është një meme që tallet me trurin e kulluar dhe gojën e ndyrë që mbajti të gjithë rajonin tonë në errësirë për shekuj me radhë? Unë uroj shumë që të jetë një meme, përndryshe kjo do të ishte një shfaqje e dëshpëruar e të menduarit të mjerë që duhet ta dënoni pa asnjë dyshim”, shkruan Rama dhe publikon deklaratën e ministrit serb.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img