Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Vetëm pse lindi të premten, Kejvina do të kishte një emër të çuditshëm

spot_img

Lajme të ngjashëm

f10a2ef99e21e0549b6081f0b379bb3d

Kejvina Kthella është një nga vajzat më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar.

Që me daljen e saj të parë, Kejvina Kthella tërhoqi vëmendjen e të gjithëve si dhe ngjalli reagime të shumta.

Kejvina është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, aty ku publikon foto e video seksi dhe provokuese.

E së fundmi ajo ka hapur në Instagram për të gjithë ndjekësit e saj rubrikën pyetje përgjigje.

Një nga pyetjet që tërhoqi vëmëndjen nga një ndjekëse ishte:

‘Kush ta ka vendosur emrin se është shumë i bukur’.

‘ Tezja ime shyqyr që ishte ajo, se mami donte të ma vendoste Prena, pasi kisha lindur të premten. Imagjino Prena të ‘Xingu’’ ka shkruajtur Kejvina duke shkaktuar të qeshura dhe tek ndjekësit e saj’.

 auto_Screenshot_61554361198.jpg

 

 

Më shumë

spot_img