Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Vetëm për fansat”, Enca Haxhia i vë “zjarrin” rrjetit dhe tregohet “bujare” me ndjekësit, FOTO komplet nudo

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Enca Haxhia njihet si një ndër femrat më provokuese të showbizzit shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe tregohet mjaft “bujare” me ndjekësit e saj me fotot dhe videot provokuese.

Përsëri, këngëtarja ka rezervuar një “suprizë”  për fansat.  Tërësisht e zhveshur, Enca ka publikuar në “Snap” foton e cila na lejoni ta themi do i ketë lënë të gjithë “gojë hapur”.

Ajo e ka hedhur foton në një faqe interneti për të rritue e quajtur onlyfans.com

197389777 325101815686464 4215527228691926113 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img