Vetëm pak kohë larg njëri-tjetrit, Eduart Grishaj dedikim romantik Arbanës: Vetëm ti..

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:51 06-07-2020 Vetëm pak kohë larg njëri-tjetrit, Eduart Grishaj dedikim romantik Arbanës: Vetëm ti..

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj, janë ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar.

Ata janë shumë të përfolur në mediat rozë për shkak se shumë shpejt do të bëhen prindër.

Këtë fundjavë çifti e ka kaluar larg njëri-tjetrit dhe nuk kanë munguar edhe dedikimet romantike.

Arbana ka zgjedhur të pushojë në jug të vendit së bashku me djalin e saj Jon, vëllain dhe  familjen e saj. Ndërsa Eduarti këtë fundjavë e ka kaluar në veri të Shqipërisë së bashku me miqtë e tij.

Eduarti dje ndodhej Theth, dhe ka ndarë me ndejkësit e tij disa pamje mahnitëse. Teksa tregon një pamje të mrekullueshme, ai ka bërë një dedikim romatik, ku shkruan se këtë bukuri vetëm Arbana mund t’i konkurrojë.

“Vetëm ti i konkurron këto vende kaq të bukura, Arbana Osmani.” ka shkruar Eduarti.

Screenshot_10.png

Ky postim ka ardhur pak orë pas postimit të moderatores, e cila ka postuar një një foto të hënës ku shkruante “Më mungon, Eduart Grishaj, duke e shoqëruar me një zemër”.

Screenshot_11_copy.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010371923446655
array(1) { ["section"]=> string(89) "vetem-pak-kohe-larg-njeri-tjetrit-eduart-grishaj-dedikim-romantik-arbanes-vetem-ti-212990" }