Vetëm në Japoni mund të lahesh në pishina të mbushura me verë, kafe dhe çaj (Video)

Publikuar tek: bota, më 16:14 26-07-2015

Një resort në Japoni e ka çuar argëtimin në një nivel tjetër. Vetëm disa kilometra larg Tokios, ndodhet vendi i quajtur Hakone Kowakien Yunessun, që përveç shumë mundësive të argëtimit dhe relaksit ofron edhe disa pishina speciale.

Ato janë të mbushura, në varësi të preferencave, me verë, çaj jeshil dhe me kafe:

pishinemevere.png

Pishinë me verë të kuqe

pichinemekafe.png

Pishinë me kafe

pishinemecaj.png

Pishinë e mbushur me çaj jeshil

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Modelja e dehur në aeroplan i tregon gjoksin pilotit (Foto-Video)
“Mendohuni dy herë përpara se të kontaktoni alienët” »
Article Logic
Execution time: 0.010365962982178
array(1) { ["section"]=> string(86) "vetem-ne-japoni-mund-te-lahesh-ne-pishina-te-mbushura-me-vere-kafe-dhe-caj-video-17033" }