Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Vetëm me të brendshme në katin e 14 te ‘Plaza’, modelja tregon të vërtetën e fotos

spot_img

Lajme të ngjashëm

aecfbe63976581d2a9785a83423931d8

Aktorja dhe modelja Emi Canaj ka folur për foton me të brendshme, të shkrepur në Hotel Plaza në Tiranë dhe që bëri xhiron e rrjetit.

E ftuar në emisionin ‘Thumb’, Canaj ka treguar të vërtetën e fotos, duke thënë se ishte duke pozuar për një kompani intimo.

‘Unë kam qenë dhe po ta pohoj kështu live dhe kam qenë në katin e 14 të hotelit dhe nuk e di kush me ka kapur, por gjithsesi mirë bëri. Unë kam qenë duke xhiruar një miniklip për një intimo.  Po ta shikosh foton dallohet se është për një set fotografik edhe pse isha kapur nga të pasmet dhe çfarë nuk kishin thënë. E dashura e deputetit, një deputete që po bën një set fotografik…’, ka thënë modelja.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img