Vetëm me mbathje, Tayna publikon foto nga dhoma e gjumit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:05 14-07-2020 Vetëm me mbathje, Tayna publikon foto nga dhoma e gjumit Tayna

Tayna ka menduar të ngacmojë pak ndjekësit e saj në këto ditë të nxehta korriku.

Reperja e njohur kosovare është tejet aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram, ku poston thuajse çdo gjë nga jeta e saj private dhe profesionale.

Dje bukuroshja 24-vjeçare ka hedhur në Instastory një foto ku shihet vetëm me bikini të zeza dhe një rrobë të tejdukshme që e ka hedhur pas krahëve. Tayna mban edhe një shami në kokë. Trupi elegant dhe format perfekte bien menjëherë në sy.

tana1.JPG

Këngëtarja e talentuar së fundmi ka publikuar klipin e saj më të ri të titulluar "BASS", ku për dy ditë ka marrë 2 milionë klikime.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010141134262085
array(1) { ["section"]=> string(62) "vetem-me-mbathje-tayna-publikon-foto-nga-dhoma-e-gjumit-213822" }